+ 48 723 810 107
Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00
Adres Grudziądzka 159a, 87-100 Toruń
O firmie

Misją firmy ECHTIK jest dostarczanie produktów które przyczyniają się do czystszego środowiska oraz optymalizacji procesów u naszych klientów. Celem firmy jest dostarczać produkty innowacyjne i ekologiczne, ale także zapewniać wsparcie we wdrożeniu oferowanych produktów.

Firma ECHTIK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w marcu 2019 r. Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na innowacyjne i naturalne produkty.

ECHTIK Sp. z o.o. posiada szeroką gamę produktów dla oczyszczalni ścieków i zakładów przemysłowych. Na asortyment produktów składają się zarówno środki organiczne jak i nieorganiczne. W zakresie dystrybucji ECHTIK jest przedstawicielem krajowych i zagranicznych producentów profesjonalnych środków chemicznych.

Firma jest pionierem we wdrażaniu produktów pochodzenia naturalnego do przemysłu spożywczego i oczyszczalni ścieków. W tym celu została stworzona seria produktów BIO LINE.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy sprzedaż papierów chemicznych (powlekanych) dla różnych gałęzi przemysłu.

Priorytetem firmy jest produkcja i dystrybucja rozwiązań bezpiecznych dla ludzi i środowiska

20230420_104018
Co nas wyróżnia?
Innowacyjne produkty
Doradztwo techniczne
Serwis
Indywidualne podejście do klienta
Translate »